Banner_2
Yazdır

 

Çevreci Teknolojiler

CWT ile Çevreyi Koruyunuz

Doğanın korunması - çevreye önem veriyoruz
Su kaynakları değerli metadır. Biz taze suya gereksinim duyarız ancak Dünya'daki suyun sadece% 2.5’i tatlı suolup üçte ikisinden fazlası buzullar ve buz örtüleri halinde donmuştur. Su yumuşatıcıların kullanılması, gezegenimizdeki kullanılabilir tatlı suyun azalmasına katkıda bulunur. Bu nedenle, çevre dostu teknolojilerin kullanılması ve çevreye zarar vermeyi durdurmak önemlidir.

Sürdürülebilirlik ve çevreci uygulamalara gelince, biz her birinde rol alabiliriz. Suyun dikkatli ve bilinçli kullanımı doğayı korumak için mutlaka gereklidir. Ayrıca, enerji tüketiminin azaltılması, çevreci yaşam tarzına katkıda bulunmanın en etkili yollarından biridir.
  Nature_Thumb
     
CWT; çevre dostu teknolojiler konusunda uzmanlaşmıştır
Tüm ürünlerimiz çevre dostu teknolojilere dayanmaktadır. Biz üretim, kaynak yönetimi ve sürdürülebilirlik alanında çevreci yaklaşımlara öncülük etmiş olan birçok Alman şirketinin ayak izini takip etmekteyiz.
  Green_Lamp_Thumbs
     
Karbon Ayakizimiz
Alman kamu kurumu "Der Grüne Punkt" (Yeşil Nokta İkili Sistemi) Alman kökenli üretilen malların ürünleri ve ambalaj tasarımını izler. Örneğin, Vulcan olarak - geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler Yeşil Nokta’yı görüntüler. Ayrıca, pozitif bir karbon ayak izini elde eden tasarımlar, çevre dostu bir yaklaşım için sertifika alırlar.
  Green_Point_Thumbs
     
Line_Gray
Line_Gray
     
Su yolları ve akarsularımız içine gereksiz sodyum boşaltılmasının durdurulması
   
     
Yüksek tuz konsantrasyonu ile suyun kirletilmesi: Tuz tabanlı su yumuşatıcılar (iyon değiştiriciler olarak adlandırılan) suyu arıtmada tuz kullanmaktadır. Mineralleri (kalsiyum ve magnezyum iyonları), sodyum (tuz) iyonlarının iki katı kadarı ile değiştirmektedirler. Bu şekilde, yumuşatıcılar; çevreye önemli bir tehdidin nedeni olan suyun tuz içeriğini önemli oranda artırmaktadırlar.
Kaynakların israf edilmesi: yumuşatıcıların çalıştırılması için küçük bir konut birimi (~110-300 l) için yıkama başına 30-80 galona kadar yüksek miktarda ek su ve tuzu gerektirmektedir.
  Salt_Thumbs
     
Line_Gray
Line_Gray
     
ABD hükümeti, su yumuşatıcılarına yasak koymaya başladı
Yukarıda belirtilen nedenler ve özellikle çevreye büyük tehdit olması nedeniyle, ABD hükümeti; yumuşatıcılara yasak koymaya başladı.
  Government_Logo_Thumb
     

Logo_BG

Kireç ve Pas Problemleri

 

  Flag_UK Flag_ES Flag_FR Flag_IT Globe_Gray
 

quality_logo_row

CWT Vulcan Find us on Facebook
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok