Banner_2
Yazdır

CWT Şirketi

Christiani Wassertechnik GmbH

1977'dan beri Christiani Wassertechnik GmbH (SDD) kireç ve paslanmaya karşı fiziksel su arıtma sistemleri geliştirmektedir. Biz dünya fiziksel su arıtma sistemlerinin en eski üreticilerinden biridir.

Bizim aile sirketimizin genel merkezi Berlin'de, Almanya.  CWT 30 yildan fazla cevre dostu su aritma ile tecrube sahiptir. Ürünlerimiz Almanya'da üretilmektedir ve 50'den fazla ülkede mevcuttur. Işimizin kalıcı başarı bilgi, yüksek kalite standart ve özgün müşteri hizmetleriye bağlıdır.
  Scale_Rust_Eco_Friendly_Since_1948
     
Line_Gray
Line_Gray
     
Başkanın Mektubu

Sayın müşterimiz,

Suyun, herhangi bir kimyasal ve tuz kullanmadan fiziksel olarak arıtlması ve kalitesinin yükseltilmesi, yıllardan beri bilinmekle bereber, son yıllarda özellikle cevre bilincinin gelişmesi ile birlikte, fiziksel arıtım teknolojilerine daha fazla yatırım yapılarak, çevreye zarar vermeyen, insan ve doga arasındaki optimum dengeyi saglamak önemli hale gelmiştir. Vulcan; Christiani Wassertechnic (CWT )`nin 25 yıldir geliştirmekte oldugu teknolojinin ürünüdür. Gecmiş tecrübelerimize dayanılarak geliştirilen en son teknoloji ürürnü olan bu son ürünlerimiz güvenilir Alman kalitesiyle uzun yıllar garantimiz
altındadır. Fiziksel su arıtımı alanındaki tecrübemizi ve teknolojimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene tesekkür ederiz. Dünyanın çeşitli ülkelelerrindeki bir çok müşterimiz sizin tarafınızdanda görüleceği gibi vulkan kalitesinin göstergesidir.

signature_RC
Rolf Christiani
CWT International başkan
MBA

  Scale_Rust_Rolf_Christiani


     
Logos    

Tarih

Tarih - 1948’dan beri

1948 - 1970: 1948 yılında şirket “Hans Christiani & Co.” adıyla Hans Otto Christiani tarafından kurulmuştur. O, kendi su pompaları ve elektronik kontrollerini geliştirip imal etti.  Almanya'daki tetikleyici ekonomik kuvvet ("Wirtschaftswunder") tarafından yönlendirilen işletmesinin boyutu hızla  büyüdü. 1959 yılında ise üretim; Köln-Weidenpesch’deki daha büyük bir sanayi parkına taşındı.   Scale_Rust_
   
1970 - 1980: Bir iş mühendisi olarak başarılı bir şekilde üniversiteden mezun olduktan sonra, Rolf Christiani 1975 yılında şirkete katıldı. Hemen sonra çevre dostu teknolojiler için artan talebi tespit etti. Böylece, fiziksel su arıtma ünitelerinin geliştirilmesi portföye eklendi. İki yıl sonra 1977 yılında kireç önleme cihazların ilk ürünü piyasaya sunuldu - Catronic® Serisi. Başarılı ürünler de kısa süre içinde Fransa, İtalya, İspanya, Macaristan ve İskandinavya'da uluslararası pazarı ele geçirdi.   Scale_Rust_
   
1980 - 1990: 1980 yılında şirketin kurucusu Hans Otto Christiani vefat etti. Daha sonra oğlu işletmeden sorumlu oldu. O, "fiziksel su arıtma"nın gelecekteki pazarına odaklanmaya karar verdi ve ürünlerin üretim ve dağıtımını genişletti. 1984 yılında şirket bugünkü adı "Christiani Wassertechnik GmbH" altında yeniden yapılandırılmıştır.   Scale_Rust_
   
1990 - 2000: 1989 yılında demir perdenin düşmesi, fiziksel su arıtması için yeni bir pazar açtı. 1991 yılında, Rolf Christiani tarafından gerçekleştirilen uzun bir araştırma döneminden sonra gelişmiş bir kireç önleme aygıtı piyasaya sürüldü - Vulcan Serisi. Pazar hızlı bir şekilde yeni aygıta uyum sağladı ve 150,000'den fazla ünite sadece Almanya'da satıldı. Mayıs 1990’da, CWT; Eschweiler, Almanya’daki imalat yerine taşındı.   Scale_Rust_
   
2000 - 2010: 2005 yılında, Cedric Christiani şirkete katıldı ve uluslararası pazara Vulkan teknolojisini tanıtmaya başladı. Hem sonra endüstriyel uygulamalar için daha büyük üniteler piyasaya sürüldü ve sahada başarıyla test edildi. Asya, Güney Amerika ve Orta Doğu'ya hızlı bir genişleme, genişletilmiş pazarlamayı gerektirdi. Aynı yıl şirket merkezi Alman başkenti Berlin'e taşındı.   Scale_Rust_
   
ugün: Aile işletmesinde üçüncü nesil, "Olması gerektiği gibi su" vizyonlarını muhafaza etmektedir.   Scale_Rust_

Kariyer

Iş olanağı /Iş fırsatı

Su arıtma sektöründe kariyer ile ilgileniyor musunuz? CWT Uluslararası Satış, Pazarlama yada Araştırma & Geliştirmede çeşitli kariyer fırsatları sunmaktadır. Bize başvurun!    
     
Line_Gray
Line_Gray
     
CWT Genel Merkezi Berlin Almanya

Internship: Graphic Design/ Web Design


Contact
Christiani Wassertechnik GmbH (CWT)
Mrs. Sabine David
Köpenicker Str. 154
10997 Berlin
fon +49 (0)30-2360778-23
fax +49 (0)30-2360778-10
email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Scale_Rust_Jobs
     
Line_Gray
Line_Gray
     
CWT Switzerland

Sales Agent Switzerland - national
Experienced sales agent for key account


Contact
CWT Schweiz
Herr A. Glaser
email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

Scale_Rust_Jobs_Switzerland
     
Line_Gray
Line_Gray
     
Uluslararası iş ilanları

İlgili ulkedeki uluslararasi is ilanlarına bakınız: Uluslararası CWT Temsilcilikleri

  Scale_Rust_Flags

Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal Sorumluluk

Dünya'da temiz su kullanmak için herkesin erişimi değil. Dünya nüfusunun %60'tan fazla su eksikliğinden sıkıntısını çekiyordur. Çevre felaketlerin, kuraklık ve uzun savaşlarından dolayi, uçuncu dünya ulkelerinde durum daha kötüdur.    
     
Fark yaratmaya yardimci olmak bu bizim sorumlulugumuzdur.
Mayıs 2005'den beri, biz 'Plan International Deutschland "ın wellbuilding hayır kurumunun projesinin destek olmuştuk. CWT sponsorluğunda kuyuları Gine Afrika kasabasında günlük 300 kişiye temiz su sağlıyor.

Plan International hakkında daha fazla bilgi için: www.plan-uk.org
  Scale_Rust_Responsability_Plan
     
Line_Gray
Line_Gray
     
Sodis
SODIS (Güneş Su Dezenfeksiyon [Solar Water Disinfection] için kısa), İsviçre Federal Su Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü, Eawag bir girişimidir. 10 yildan fazla,     az gelişmiş ülkelerde insanlara temiz içme suyu vermektedir. Insanları eğitmek için, birkaç saatte nasıl kendini suyu dezenfekte edilirler, ve böylece ishalli hastalıkları önleyebilirler amacıdır.

Sodis hakkında daha fazla bilgi için: www.sodis.ch

  Scale_Rust_Responsibility_Sodis

Logo_BG

Kireç ve Pas Problemleri

 

  Flag_UK Flag_ES Flag_FR Flag_IT Globe_Gray
 

quality_logo_row

CWT Vulcan Find us on Facebook
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok